Podpatrzone z Francji

Francuzki i Francuzi od wielu lat słyną ze swojego nienagannego i niewymuszonego stylu. Utarło się przekonanie, że niezależnie od tego, co obywatele kraju nad Sekwaną założoną na siebie, i tak wyglądają znakomicie. Jest to zasługa przede wszystkim minimalizmu, który wyznają od wieków.

W szafie Francuza i Francuzki nie znajdziesz serii kolorów i zwariowanych wzorów. Wszystkie ubrania są w stonowanych, spokojnych kolorach. W efekcie swoje stylizacje ożywiają oni głównie przez dodatki. Akcesoria są niezwykle ważne. Nie od dziś zresztą wiadomo, że to właśnie one mają ogromny wpływ na ostateczny wygląd stylizacji.

Kolory w szafie Francuzek

Obowiązującymi kolorami w szafach Paryżanek są beże, biele, szarości i czernie. Są to kolory, które pasują do wszystkiego i razem tworzą spójną całość. Można dzięki nim zawsze wyglądać znakomicie i wpasować się w zarówno bardziej, jak i mniej zobowiązującą sytuację.

Jeżeli poszukujesz modowego szaleństwa, to we francuskim stylu go nie znajdziesz. Zależy ci na ponadczasowej klasyce? Utrzymane w minimalistycznym i ponadczasowym stylu kreacje powinny cię zadowolić. Dzięki takim rozwiązaniom, zawsze będziesz wyglądać modnie i ładnie.

To właśnie w stonowanych kolorach tkwi sekret Paryżanek, a dzięki nieustannie panujące w modzie klasyce, przyciągają uwagę całego świata. Kobiety zachwycają się ich nienagannym wyglądem i dbałością o szczegóły. Tak naprawdę jednak Francuski nie poświęcają wielu czasu na tworzenie swoich stylizacji.

Odrobina paryskich trendów w twojej szafie

Stroje, które na co dzień wybierają Francuski, to przede wszystkim klasyczne kroje i wspomniane już stonowane kolory. Jeżeli pójdziesz tym krokiem, to zawsze będziesz przygotowana na każdą okazję, trudno będzie też cię zaskoczyć.

Poniżej znajdziesz przykład stylizacji, w której z powodzeniem mogłabyś się pokazać w Paryżu.

Kardigan Sigini

Jeżeli zależy ci, aby stworzyć praktyczny i elegancki styl, na pewno powinnaś się stylem znad Sekwany. Choć minimalizm w modzie cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, to musisz wiedzieć, że w ten sposób nigdy nie będziesz miała problemu ze stworzeniem eleganckiej i ponadczasowej kreacji.

Nie zapomnij o dodatkach!

Minimalizm wcale nie oznacza, że możesz zrezygnować z akcesoriów. Francuzki chętnie sięgają po dodatki, inspirując się aktualnymi trendami. Aby przygotowana przez ciebie kreacja prezentowała się nienagannie, sięgnij po delikatną biżuterię, kobiece szpilki czy modne torebki, np. kopertówki. Pamiętaj, żeby łącząc ubrania z dodatkami, pamiętać o wskazówkach dotyczących łączenia kolorów.