Bomberka, czyli hit, na który cię stać

Tego typu kurtki były modne już rok temu. Bomberki, gdyż o nich mowa, nie odchodzą w zapomnienie, a wiosna to doskonały czas, abyś również ty wyciągnęła swoją z szafy. Nie masz bomberki? Czas zatem, abyś się w taką zaopatrzyła.

Dwa lata temu niezwykle modnymi kurtkami były ramoneski. W ostatnim sezonie popularniejsze były już bomberki, a to dlatego, że niezwykle intensywnie taki krój kurtki promowały światowej sławy domy mody. To zaś, co króluje na wybiegach – prędzej czy później – pojawia się również w sieciówkach. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że dziś niezwykle popularne są właśnie bomberki.

Również my, idąc z duchem mody, wprowadziliśmy do swojej oferty właśnie takie kurtki. Jeżeli nie masz czasu chodzić po sklepach, sprawdź naszą ofertę: https://sigini.pl/28-kurtki. Oferujemy produkty uszyte z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu posłużą ci one przez długi czas.

Bomberka – z czym ją nosić?

Jak z pewnością wiesz, bomberka najlepiej prezentuje się w sportowych stylizacjach. Z powodzeniem możesz ją założyć do legginsów, jeansów czy nawet stylowych spodni uszytych z dresu. Jeżeli chcesz, nic nie stoi na przeszkodzie, by zestawić ją również ze spodniczką. Świetnie prezentować się będzie z jeansową i sztruksową. Niektóre panie stawiają na sukienki, a przykładem może być mała czarna w sportowym wydaniu.

Jakie bomberki będą modne?

Jeżeli choć trochę interesujesz się światem mody, to wiesz, że trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Choć praktycznie każda bomberka będzie modna, to według specjalistów hitem będą te, które zostały uszyte z satyny.

Gdy mowa o kolorach, to na ulicach będzie można zobaczyć kobiety nie tylko w jednolitych kolorystycznie kurtkach – równie popularne mają być te w militarnym stylu, jak i pokryte wzorami. W praktyce zatem możesz wybrać taki model kurtki, w którym będziesz się czuć najlepiej i który świetnie będzie pasował do twojej pozostałej garderoby.

Co zamiast bomberki?

Masz już bomberkę w szafie i zastanawiasz się, czy w tym sezonie będzie dla niej alternatywa? Okazuje się, że nawet kilka. Modne mają być także klasyczne jeansowe kurtki. Być może masz taką w szafie, jeżeli już w latach 90. interesowałaś się modą. W takiej sytuacji wystarczy tylko wyciągnąć tę kurtkę z szafy i ją odświeżyć.

Poza jeansowymi, modne będą również kurtki z kołnierzem waterfall, czyli jedynie z paskiem, który można zawiązać w talii. To propozycja szczególnie kusząca dla kobiet, które cenią sobie wyjątkowy i bardzo charakterystyczny styl boho. Co ciekawe, niektórzy uważają, że modne będą również kamizelki.