Modna mama na komunię

Twoje dziecko przystępuje do komunii? Zarówno dla niego, jak i dla ciebie to wyjątkowa chwila. Sprawdź, jakie stylizacje z powodzeniem możesz założyć na taką okazję.

Przystąpienie dziecka do pierwszej komunii to radosne wydarzenie, dlatego też powinnaś zrezygnować z koloru czarnego jako koloru dominującego w twojej kreacji . Co więcej, takie uroczystości odbywają się w maju, a ten miesiąc może być zarówno chłodny, jak i ciepły. Warto zatem przygotować się na każdą możliwość.

Szukasz ciekawych stylizacji z myślą o komunii dziecka? Mamy kilka pomysłów, które możesz wykorzystać lub potraktować jako inspirację do stworzenia własnych zestawień. Sprawdź, co proponujemy.

Elegancko, ale nie sztywnie

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest przystąpienie do komunii twojego dziecka, powinnaś wyglądać elegancko. Oczywiście możesz postawić zarówno na klasyczne, jak i bardziej odważne kroje czy kolory. Ważne jednak, abyś w przygotowanej stylizacji czuła się po prostu dobrze i pewnie.

Przykładem sukienki, którą śmiało możesz założyć na taką uroczystość, jest ta poniżej. Do wyraziście czerwonej sukienki możesz dodać czarną marynarkę, kopertówkę i buty. Jeżeli chodzi o te ostatnie, to proponujemy klasyczne czółenka. W takiej kreacji będziesz prezentować się nienagannie.

 

A może nieco luźniej?

Idąc do kościoła, musisz pamiętać, że jest to miejsce święte. Nie wszystkie kreacje są zatem dobrze widziane. Jeżeli nie masz ochoty na sukienkę i żakiet, to owszem, możesz postawić na luźniejsze zestawienie, ale w dalszym ciągu powinno ono być wysmakowane.

Poniższa stylizacja to przykład takiej, którą możesz założyć z myślą o uroczystości w kościele. Zestawienie spódniczki z modnym krojem sweterka  prezentuje się wyśmienicie. Mimo że jest luźniej, to w dalszym ciągu jest elegancko. Zakładając taką kreację, będziesz czuła się również swobodnie i komfortowo.

różowa bluzka ze spódnicą ołówkowa w grochy